Renkli Çıktu & Fotokopi

70-300 gr arasında farklı kağıt seçeneklerine baskı imkanı
Günlük 200.000 kopya baskı imkanı 
Opak, kuşe, glossy, karton ve dokulu kağıtlara çekim 
Şeffaf ve opak sticker etiket üzerine seri baskı 
Yüksek hızda A4-A3 ve SRA3 baskı imkanı 
Tasnifleme, katlama, delik açma, zımbalama, dosyalama 
2400dpi çözünürlükle print-fotokopi kalitesi 
Her türlü programda çıkış alma imkanı

 


Fotokopi ; herhangi bir belgeyi çoğaltmak , kopyalamak demektir. Bu belgeler normal gündelik yaşamda kullandığımız kağıt ebatları ile endüstriyel sektörlerde kullanılan geniş format, büyük ebat kağıtlar veya meteryaller olabilir.
Tüm fotokopi çekim işlerinizi Gençler Kırtasiyeye ulaşarak kolayca ve kaliteli bir şekilde ve uygun fiyata yaptırabilirsiniz.
Fotokopi çekimi ise ; kopyalanacak orjinal diye tabir edilen , kopyasını almak istediğiniz belge veya belgelerin nüshasının yani kopyasının çekilmesi işlemidir. Günümüz teknolojisi ile neredeyse aslına yakın kopyalar almak mümkün olmakta ve hatta maalesef bir çok evrakın sahtesi bu yolla yapılmaktadır. Fakat fotokopi cihazı üreten teknoloji devleride boş durmamakta ve özel kağıtların kopyalanıp sahtesinin yapılmasına karşın önlemler almaktadırlar. Mesela Ricoh marka renkli fotokopi cihazlarında para gibi kıymetli evrakın fotokopisini çekmeye kalkıştığınızda cihaz kağıdın üzerine evrakın sahte olacağı anlaşılacağı kadar sarı renk toneri kağıdın üzerine aktarmaktadır.


X